© Vizion Plus TV @vizionplustv
31 Posts
38k Followers
131 Following
Televizion Kombetar Privat Digjital Tokesor. 20 vite ne tregun mediatik shqiptar. Kjo eshte e vetmja faqe zyrtare e Vizion Plus.
31 Posts
38k Followers
131 Following
Televizion Kombetar Privat Digjital Tokesor. 20 vite ne tregun mediatik shqiptar. Kjo eshte e vetmja faqe zyrtare e Vizion Plus.
Gjykata Kushtetuese, nyja e krizes. Diskutojme ne #KAPITAL me Spartak Ngjela, Alfred Peza, Edvin Kulluri dhe Ermal Hasimja #vizionplustv @aleksander.furxhi @spartakngjela @alfred.peza @edvinkulluri @ermal_hasimja #pondodh
21 0
Gjykata Kushtetuese, nyja e krizes. Flasim sonte ne #KAPITAL me Spartak Ngjela, Alfred Peza, Edvin Kulluri dhe Ermal Hasimja ora 21:00 #vizionplustv @aleksander.furxhi @spartakngjela @alfred.peza @edvinkulluri @ermal_hasimja
49 0
Pas pak, mos mungoni 👋 •Sevim Arbana, flet per here te pare pas padise se ngritur ndaj saj nga Kryeministri Rama 🤔 •Anxhela Elmazi tregon prapaskenat e "Kendo kengen time" @kendokengentime 😍 •Arjon Muca 'hap' sonte per ne garderoben e dimrit duke folur per xhupat dhe xhaketat ☺️ @arjonmuca Ne 17:50 me @evireci ne #vizionplustv
58 0
A do të mundet Ejshani të mësoj nga Nexhipi qëllimin e Vedatit dhe çfarë fsheh në të vërtetë Beraku... I vendosur per t’i dhënë fund Vedatit, Tahiri ka marr të gjitha paratë dhe i kërkon Asijes të kujdeset për Nefesin... Për Jiitin sot është një ditë e veçantë... A do të jetë aq speciale edhe dita e parë e tij e shkollës? Sonte - ORA 17:00 - NË VIZION PLUS #vizionplustv #serial #turkishserial #senalatkaradeniz #turkishseries #viral #follow
133 1
Surpriza qe ju be Giglioles dje ne Kendo kengen time 🎼🎉 #vizionplustv #happybirthday #kendokegentime @gigliola.haveriku
27 0