Tring @tring_albania
18 Posts
29k Followers
5k Following
📺Aparat Tokësor + Kartë Smart 4,300 lekë 🎁Dhuratë 3 muaj abonim ⚽️UEFA Champions League e përfshirë! Klikoni në⤵
18 Posts
29k Followers
5k Following
📺Aparat Tokësor + Kartë Smart 4,300 lekë 🎁Dhuratë 3 muaj abonim ⚽️UEFA Champions League e përfshirë! Klikoni në⤵
Nga Roma në Kanë. Can Yaman live në Mipcom! A do dëshironit të vinte edhe në Shqipëri? 😍 . . #tring #shohtring #canyaman #njeputhjeneerresiretring #tringbuzeqesh #mipcom2019 #cannes #france @canyaman
127 3
🏡Shtepia e "Familja Kuqezi" do të ndriçohet edhe për pak ditë... 💡Dritat ndizen më 26 Tetor! . . ———————————————————————— @adelinamuca @gentikame @genthazizi @erinkujofsa @linza79 @erionkame @xhegidyrmishi @ninamyftaraj_makeupstudio @kleagina @alessiaxhemalaj @orikamb @ester.alushi @artemisa7x #tring #tringbuzeqesh #shohTring #familjakuqezi
69 0
"This is us" vjen në ekranin tuaj çdo të mërkurë ora 22:00 në FOX life! Mos e humbisni! . . #tring #shohtring #foxlife #theboldtype #tringbuzeqesh
75 0
Zgjidhja ideale për Televizion & Internet 🌐Internet pa limit deri në 50 mbps & 📺 120 kanaleve My Tring IPTV duke filluar nga 1,190 lekë/muaj ⚽️UEFA Champions League e përfshirë Për më shumë informacion, vizitoni dyqanet Tring ose klikoni në www.tring.al 〰️ #tring #tringbuzeqesh #shohTring #tringinternet #mytringiptv
44 0
⚽Shëno gol gjatë gjithë vitit! Zgjidh ofertën që të përshtatet!⤵️ ✔Aparat Tokësor + kartë smart për 4,300 lekë. Dhuratë 3 muaj abonim. ✔12 muaj abonim + kartë smart për 10,900 lekë. Dhuratë Aparat Tokësor. 📺64 kanale Tring & Kombëtare Falas ⚽UEFA Champions League e përfshirë! 📺Për më shumë informacion, vizitoni dyqanet Tring ose klikoni në www.tring.al 〰️ @lorikcana #tring #tringbuzeqesh #shohtring #dixhitalizimi #platformatokesore
42 0
"Familja Kuqezi" nga 26 Tetori në Tring 😍😍😍 Cili nga personazhet ju ka munguar më shumë? ————————————— @adelinamuca @gentikame @genthazizi @erinkujofsa @linza79 @erionkame @xhegidyrmishi @ninamyftaraj_makeupstudio @kleagina @alessiaxhemalaj @orikamb @ester.alushi @artemisa7x ———————————————————————— #tring #tringbuzeqesh #shohtring #familjakuqezi #kuqeze
88 0
📺Ndiqni "Më thirr nënë" çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00 në 3Plus! ♻️Ritransmetimin e ndiqni nga e hëna në të premte, ora 16:45 si dhe ditën e shtunë ora 15:00 përmbledhja javore. . . #tring #shohtring #seriale #methirrnene #tringbuzeqesh
127 0