Hello girls! Keto jane disa nga produktet gjendje. Shume 👗👜👓👕👚👛🥿👟👠🎒 te tjera te cilat mund ti shikoni me endje ne faqen tone @womansmania 😍. • Ne prag te festes se "PASHKEVE ORTODOKSE" 🐰🐰mund ti perfitoni ato me cmime super fantastike deri ne - 50 % ulje ❗❗❗ 📢 KUJDES !!! • Oferta e vlefshme deri ne daten 30 Prill. . . . #womansmania #sal#sale50 #easterdiscountsalesshere #sale #discountsatwomensmania #paguajnedorezim🛍️ #tiranealbania #brenda24oreve #ootd2019
11 0
Kostumi gjendje 💥💥 Masat: S M L 🌺🌺 #porosittani📥 #paguajnedorezim🛍️
16 1
fustani gjendje 🌺me shume se i bukur 🌺#porositeonline📥 #bejetenden👉📥 #paguajnedorezim🛍️
11 0
xhaketa xhins e fundit gjendje 🌺masa s 🌺#porositeonline📥 #bejetenden👉📥 #paguajnedorezim🛍️
14 0
coming🌺 dhe ne ngjyren e bardhe 🌺 sml🌺 nje dashuri 🌺rezervo masen tende perpara se te mbaroje 🌺#porositeonline📥 #bejetenden👉📥 #paguajnedorezim🛍️
14 0
si karamele🌺fantastik🌺teper i fresket🌺po vjen mos e humb rezervo masen tende perpara se te mbaroje🌺#porositeonline📥 #bejetenden👉📥 #paguajnedorezim🛍️
18 0
🌺style&trend🌺sjell risi per ju 🌺sepse duam te beni zgjedhjen e duhur 🌺dhe te ndjeheni te kenaqur🌺#porositeonline📥 #bejetenden👉📥 #paguajnedorezim🛍️
18 0