Witajcie po świętach. Wypoczęci? Dziś na blogu kilka słów na temat pielęgnacji produktów @avon_polska serii Planet Spa Kto ciekawy, niech wpada. Zapraszam 😀 #avon #avonpolska #planetspa #spa #bodybutter #masłodociała #algi #pyłperłowy #chestserum #serumdoszyi #oliveoil #oliwazoliwek #sheetmask #maskawpłacie #żelpodoczy #eyegelmask #zapach #avonfaraway #pielegnacja #kosmetyki #cosmetics #recencja #blogerka #pasjaokiemrenaty
12 1
SheWolf Tattoo and Apothecary will be vending witcheries beside the Molotov Caravan stage! Her body butters and ritual waters will leave you feeling rejuvenated... and you'll smell good too 🖤 Also a variety of stylish tea blends and voodoo candles to be had!. . . Join us May 4th @rickshawtheatre for an evening of music, magic and mayhem! Tickets on sale now @molotovcaravanofficial . . . #molotovcaravan #vancity #molotovcaravan8 #varietyshow #scarletluxbellydance #dance #bellydance #merch @shewolftattoo #shewolftattoandapothecary #witchery #ritual #herbaltea #rosepetals #voodoo #bodybutter #anointingoil #moonphases
5 1
We always want to satisfy you better. What product do you think we should add?
6 9
ماسك الفراولة والعسل لمنع جفاف البشرة :🍓 . النهاردة هنتكلم عن ماسك الفراولة والعسل اللي بيساعد على ترطيب البشرة وتوحيد لونها . المكونات : ٤ حبات فراولة . ٢ ملعقة من القشطة . ٢ملعقه عسل . ١ملعقة ماء ورد . كيفية التحضير : هنقوم بخلط المكونات كلها مع بعض كويس وبعدين نحطه على الوجه والرقبة لمدة 15 - 20 دقيقة وبعدين نغسله . Dry skin mask This nourishing mask will leave your dry skin feeling moisturized and smooth Ingredients : 4 strawberry beads 2 teaspoon heavy cream 2 tablespoon organic honey 1 teaspoon rose water Combine the ingredients in a small bowl.Apply to your face and neck for about 15 to 20 minutes.Rinse well
3 1
Banana Body Butter 🍌 Ενυδατώστε πλήρως το δέρμα σας με την πιο απίθανη κρέμα σώματος με Μαστίχα και Μπανάνα Κρήτης. Ένας VEGAN συνδυασμός που προσφέρει θρέψη, ενυδάτωση και τόνωση στο δέρμα σας με ένα ανεπανάληπτο άρωμα που θα το ερωτευτείτε!! 300ml—>10,90€. #mas#masticins #mastic #original #cosmetics #cretanbananas#bananas #bodybutter #cocoabutter #bodycare #vegan #masttobevegan #innovation #pharmacy #μαστίχα #μπανάνακρήτης #μπανάνα #καλλυντικά #κρέμασώματος #χίος #φαρμακείο
13 0
Hemani- anti lice shampoo Hemani shampo Anti-parazit Përbëhët nga përbërës thelbësor që ndihmojnë në eleminimin e problemeve me parazitët dhe gjithashtu parandalon zhvillimin e tyre.Është shumë efektiv, dhe nuk irriton lëkurën e kokës. Shampoja është hidratuese dhe me efekt qetësues, rrit butësisht dhe promovon shëndetin e lëkurës së kokës. Mënyra e përdorimit: Tundeni mirë para përdorimit. Aplikojeni në flokë të lagur dhe vendoseni në kokë dhe në zonat rreth veshëve dhe mbrapa kokës. Aplikojeni duke masazhuar dhe lëreni të qëndrojë për 10 minuta. Më pas shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe krihini me krëhërin e posaçëm. _______________ Na kontaktoni: Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale Çmimi 9.90€ _______________ #cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #shampoo #nails #lacquer #topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #bodywash #bodycream #bodybutter #cream #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare #sunprotection
6 0
Hemani- anti lice shampoo Hemani shampo Anti-parazit Përbëhët nga përbërës thelbësor që ndihmojnë në eleminimin e problemeve me parazitët dhe gjithashtu parandalon zhvillimin e tyre.Është shumë efektiv, dhe nuk irriton lëkurën e kokës. Shampoja është hidratuese dhe me efekt qetësues, rrit butësisht dhe promovon shëndetin e lëkurës së kokës. Mënyra e përdorimit: Tundeni mirë para përdorimit. Aplikojeni në flokë të lagur dhe vendoseni në kokë dhe në zonat rreth veshëve dhe mbrapa kokës. Aplikojeni duke masazhuar dhe lëreni të qëndrojë për 10 minuta. Më pas shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe krihini me krëhërin e posaçëm. _______________ Na kontaktoni: Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale Çmimi 9.90€ _______________ #cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #shampoo #nails #lacquer #topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #bodywash #bodycream #bodybutter #cream #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare #sunprotection
7 0