Si_shijon dëshiron të dhurojë këto #biskota me #çokollatë dhe #rrush të thatë për një tranzicion të shijshëm nga muajt e verës në sezonin e shkollës dhe punës 😉. Që të mund të merrni pjesë në këtë dhurim e të keni shansin t'i shijoni duhet të : 1. Bëni follow @si_shijon 2. Bëni like foton 3. Bëni tag tre miq në komente Fituesi ose fituesja do të shpallen në datën 29 shtator. Mund të komentoni disa herë në mënyrë që të keni më shumë shanse për të fituar. Për të gjithë ata që duan t'i gatuajnë vetë shumë shpejt receta do të publikohet në Facebook. #Chocolate #raisin #cookies #winterholiday #dessert #sweet #thefeedfeed #thekitchn #breakfast #thefeedfeedchocolate #orangezest
98 6
#coconut #coconutlove #biskota me pluhur kokosi #coconutlover Unë i dashuroj ëmbëlsirat me bazë kokosin. Janë #super #të#tëshme dhe lehtësisht të gatueshme 😉 #vetëm #tre përbërës #miellkokosi 180g #sheqer 120 g #të bardha veze, 3 copë. I përziejmë, jepni formën që doni ose shfrytëzoni një qese pastiçerie nëse keni, piqni në furrë me ajrim në 150 gradë për 10 - 15 minuta dhe shijojini 😋😋 #sweetafternoon #eating #eas#easying #easyrecipes #cleareating #lovelyfood #cook #fast #and #easy #so #simplerecipe #gatimeteshijshme #thjeshtë #dhe #lehtë #myphoto #mydishes #followme
21 0