Bluzen e bardhe me nje krahe dhe xhinset ne foto 2 gjendje tek @angelbizhuteributik2017 Beji te tuat vetem duke na cuar te dhenat ne DM📥 dhe ne jua sjellim aty ku jeni ju 🙋‍♀️🥰✔ #shirt #jeans #white #blue #Onlineshopping #clothesshop #clothingbrand #chooseyourstyle #bloggerstyle #fashionangel #instagram #l4l #instagood #love #porosittani #paguajnedorezim #furnizimiri #girls #womens #followus #angelbizhuteri2017 #bestprices #intown
49 2
Ja cfare sjelle @ang@angelbizhuteributik2017 per te gjitha vajzat 🥰 Llastikun ideal per te mbledhur floket . Jo me me llastiqe qe ju kepusin floket ❌ Tashme me llastikun professional cdo gje behet me e lehte ✔ E disponueshme ne disa ngjyra 🎉 Per perdorim vetjak por dhe per parukerite profesionale 🌟 Porosit online tek @angelbizhuteributik2017 cmimi me konkurrues se kudo 😊 #lifestyle #easythings #onlyforgirls #everythingforgirls #bijuterishop #bijouxlovers #butikshop #clothes #lasttrends #l4l #instagood #love #followus #angelbizhuteri2017 #porosittani #paguajnedorezim #furnizimiri #girls #womens #blo#bloggerstyle #fashionangel #instagram #bloggerstyle #chooseyourstyle
38 0