Edi Rama @ediramaal
12 Posts
340k Followers
16 Following
Kryeministër i Republikës së Shqipërisë
12 Posts
340k Followers
16 Following
Kryeministër i Republikës së Shqipërisë
💪😊
3k 0
Eh mër Brryl, po Noli që vje mas Naimit për Amerikë vitin tjetër dhe që ta kom thon, po e ke harru se tka mor menien kazoni ene ty o Broduej🤣😍
6k 0
Lasgushi🦅 dhe Migjeni🦅 krah për krah në Rinas, ku së shpejti ulet edhe Naimi🦅🤩
12k 0
🤩bum⚽️bum❤️bum🤗 ⭐️ARENA KOMBETARE⭐️ #ShqipëriaqëDuam🇦🇱☀️
11k 0
🇦🇱👐🏿🇺🇸
41k 0
🇦🇱🤝🇹🇷
16k 0
🇦🇱👐🏿🇽🇰
16k 0
😁 🇦🇱👐🏿🇩🇪 #DankeANGELA🙏
15k 0