Casa Italia @casa_italia_mega_outlet
18 Posts
5k Followers
314 Following
📌Nga të parat Qendra Tregtare në Shqipëri 📌Dyqane dhe hapësira argëtimi për gjithë familjen 📌Frymë Italiane, jo vetëm në emër 🇮🇹
18 Posts
5k Followers
314 Following
📌Nga të parat Qendra Tregtare në Shqipëri 📌Dyqane dhe hapësira argëtimi për gjithë familjen 📌Frymë Italiane, jo vetëm në emër 🇮🇹
Thonë se sponsor kryesor për një Ditë të mbarë është një kafe e mirë ☕, shërbyer me buzëqeshje 😊, në një vend që të fal ngrohtësi 🛋. Atëhere duhet të vini patjetër tek BAR COFFE GALLERY në CASA ITALIA! 🤗
64 0
Festa vazhdon në këtë ditëlindje të 12-të të CASA ITALIA 🥳 Ata që gëzojnë më shumë janë miqtë tanë të vegjël! ❤
36 0
12 VJET Casa Italia! 😍 50% ULJE për çdo artikull tek ROSY 😍 Sot, dita e fundit e Ofertës!⏳ Zgjidhni artikujt tuaj të preferuar dhe përfitoni SUPER ULJEN e momentit!!! . . . @omsa.intimo
11 0
12 Vjet CASA ITALIA🇮🇹! Festa vazhdon! 🥳 Dita e Fundit e Uljeve të mëdha! Mos mungoni! ❤
86 0
Casa Italia, për t’ju falenderuar që e keni shoqëruar në këtë rrugëtim të bukur 12 vjeçar, ka planifikuar një ditë feste dhe argëtimi për gjithë familjen! 💃🕺Kërcimet latine, me kërcimtarë profesionistë, do të krijojnë një Super Atmosferë! 💃🕺 Prandaj mos mungoni Nesër, në orën 11:00, në Casa Italia! #Salsa #Bachata #KercimeGrupi #ShumeArgetim
34 1
Super Ulje për gjithë Koleksionin e Ri SORBINO🍂 Vetëm këtë fundjavë, të gjithë ju djem mund të bëni tuajat me Çmime Fantastike veshjet "Made in Italy"👌 Mos mungoni sepse koha është e limituar! ⏳ #12vjetCasaItalia #madeinitaly🇮🇹 #sale #sorbino #men#mensfashion #menswear#menstyle #mensstyle #fashion #menwithclass #mensfashionreview #menwithstyle #style #streetstyle #men #menwithstreetstyle #mensclothing #outfitoftheday #menfashion #pittiuomo #fashionformen #instafashion #streetwear #menstyleguide #ootdmen #menslook #lookbook #guyswithstyle
29 0
4 Ditë Uljesh Fantastike tek Artigli!🌹 Deri -50% zbritje, në datat 14, 15, 16 dhe 17 Nëntor! Bëjini tuajat veshjet plot personalitet ARTIGLI! 😍 #12vjetiCasaItalia #Festojmebashke #UljeEkskluzive
37 0
🍭Ditëlindjet festohen të ëmbla 🍭 Prandaj me plot shije vijnë për ju Uljet Ekskluzive, deri 50 % !!! Mos humbisni rastin të bëni tuajat elementë të Modës dhe shumçka tjetër me Super Oferta, deri në 17 Nëntor! 12 vjet, Casa Italia ❤
20 0