Bora Zemani @borazemani
12 Posts
279k Followers
359 Following
TVpresenter /
12 Posts
279k Followers
359 Following
TVpresenter /
Shtojini magji shtëpisë tuaj me Elegance Home Albania🌸 Shumë shpejt me një Showroom Fantastik në Casa Italia! @casa_italia_mega_outlet
578 0
🌸
6k 27
Prap @anisacollections me veshi bukur bukur 🎀 #3shat
9k 42
Java e 12 dhe e fundit e ketij sezoni te pare te #3shat. Sonte do te sjellim edhe njehere intervistat me te bukura, skeçet me te bukur, prapaskenat me te shemtuara etj etj...😜 shihemi ne @tring_albania sot ora 21:00 dhe neser ne @vizionplustv ora 21:00 Edheee do te rishihemi... 🙊 nuk e them dot akoma 🤷🏻‍♀️😜
2k 5
Miremengjes 💙 #arbordashuria
8k 39
Vendi im i preferuar! @anais.cosmetics 💁🏻‍♀️🤩
6k 23
Focus!
12k 75
Fëmijët do të kthehen në shkollë plot stil dhe personalitet 😍 Zbuloni koleksionin e ri për vogëlushët Vjeshtë-Dimër 2019 tek OVS, në Casa Italia! Unë për vete u dashurova ❤
1k 1